_экрана_2018-04-11_в_12.46.44_ПП.png

Тепер доступний російською мовою

Хмарне програмне забезпечення Hydrawise – це програма для управління поливом зі зручним інтерфейсом. Використовуючи функцію Predictive Watering, будь-який власник приватної ділянки може досягти економії води.

Hydrawise також надає професійним підрядникам потужний інструмент для всебічного управління поливом на ландшафтних ділянках своїх замовників, моніторингу даних про трубопровод та проведення клапанів. Це програмне забезпечення на основі хмарних технологій підходить для будь-яких користувачів.

available_on_the_app_store_black1.pngru_badge_web_generic.png

 

 

Ви можете завантажити перекладену інструкцію в цій новині

У разі виявлення насадки, що злетіла або тріснула, пристрій FloGuard знижує потік у розпилювачах Pro-Spray PRS до 0,11 м3/ч і створює вертикальний струмінь води заввишки ≈3 м. Це додає системі поливу ще один рівень захисту, що дозволяє уникнути марних витрат води та розмивання ландшафту, а також вчасно виявити несправність..

 

 

Скоротіть дороге обслуговування та ремонт та отримайте доступ до управління іригаційною системою з телефону, планшета чи комп'ютера у будь-який час і де б ви не знаходилися. Кінець непотрібної витрати води. Кінець загубленим рослинам.