Хочу поділитися з Вами важливим питанням, яке стає дедалі актуальнішим  з кожним днем!

У нас почастішали випадки, коли приватний замовник звертається до нас із проханням порекомендувати спеціалістів для обслуговування вже встановленої на ділянці системи автоматичного поливу (САП), оскільки незадоволений якістю роботи системи та монтажною організацією.

Дуже часто кінцевий споживач звертає увагу при виборі інсталятора лише на графу «Разом». Не всі хочуть вникати в деталі специфікації та зрозуміти, за рахунок чого кошторис здешевився. А, як правило, це ті матеріали, на яких не можна економити: грамотний гідравлічний розрахунок, якість труби, надійний фітинг тощо. Ця позірна «економія» обов'язково дасть про себе знати через 2–3 місяці роботи системи. Ви зрозумієте, що не варто було нехтувати цими деталями. Зробити спочатку добре завжди дешевше, ніж виправляти помилки! Підсумок: гроші витрачені, рослини та газон сохнуть або перелиті, відносини з монтажною організацією зіпсовані, нерви на межі...

Вихід з становища:

  1. Будьте уважні при виборі інсталятора. Звертайте увагу за рахунок чого відбувається «здешевлення» кошторису!

  2. Для якісного монтажу та роботи САП необхідні робочі креслення (проєкт), на який нанесений трубопровід та розташування обладнання.

  3. Для оптимальної роботи системи полива вона має систематично обслуговуватись. Визначне умови обслуговування з підрядником! Ідеальний варіант – систему обслуговує монтажна організація.

  4. Якщо у Вас є сумніви, зверніться до нас для отримання інформації про можливого підрядника або створення професійного проєкту САП.

Леонид

 

 

 

 

З повагою,
засновник ТОВ «ЕЛіТ – ЕДЕЛЬВЕЙС»
Леонід Мележик.

 

Poliv EE 10 07 2016 Model

Образец проекта САП

ТЕХ УСЛ

Необхідні технічні умови для створення проєкту САП

 

З 2002 року компанія є офіційним дистриб'ютором ТМ HUNTER (Hunter Industries Ltd) на ринку України. Більшість наших партнерів по всій країні – професійні інсталятори для систем поливу з багаторічним досвідом роботи. Заповніть форму нижче, і ми будемо раді порекомендувати вам надійного підрядника для вирішення саме вашого завдання, будь то консультація, проєкт або монтаж системи під ключ.

 

 

 

Замовити консультацію

Замовити консультацію

Your feedback has been sent sucessfully