"Еліт-Едельвейс"

 

Понад 15 років ми активно працюємо у сфері поливу. Наша компанія є офіційним представником ТМ HUNTER в Україні!Професіоналізм, згуртованість, оперативність – невід'ємні критерії нашої справи!

 

Компанія "Еліт-ЕДЕЛЬВЕЙС" розпочала свою діяльність у 1998 р. з надання повного комплексу послуг з озеленення та ландшафтного дизайну. У садово-ландшафтному центрі у смт Козин (Конча-Заспа) був представлений великий вибір видів та форм рослин, що завозилися з Голландії, Німеччини, Бельгії, Польщі та інших провідних світових розсадників.

У 2002р. "Еліт-ЕДЕЛЬВЕЙС"  стала офіційним дистриб'ютором   HUNTER INDUSTRIES INCORPORATED (США) – світового лідера з виробництва високопрофесійного обладнання для зрошення.

2006р.початок офіційної співпраці з компанією IRRITEC (Італія), яка займається виробництвом затискних фітингів та обладнання для краплинного зрошення.

У 2010р.  підприємство отримало ексклюзивне дистриб'юторство компанії «CHRISTIANI WASSERTECHNIK GMBH» (Германія). Ринку України було запропоновано прилади Calmat і VULCAN для захисту від вапняного нальоту та для санації труб – одне з нових рішень у боротьбі з накипом та корозією за допомогою безреагентної технології боротьби з жорсткою водою.

З 2013р. "Еліт-ЕДЕЛЬВЕЙС" стала офіційним дистриб'ютором систем туманоутворення  ТМ MGF і IDROBASE (Італия),які створюють сприятливий мікроклімат із необхідним відсотком вологості. Туманоутворення використовується для зниження температури, підтримки заданого рівня вологості, пилоподавлення, охолодження зовнішніх блоків систем кондиціонування та усунення запахів.

У 2014р. компанія запропонувала ринку України новий напрям – ландшафтне освітлення торгової марки FX Luminaire (США).

 Широкий асортимент продукції, налагоджені поставки, гарантія на обладнання та потужна технічна підтримка – невід'ємні плюси нашої роботи!

Якщо Ви представляєте монтажну організацію, ландшафтну, будівельну чи архітектурну компанію, ми запрошуємо Вас вибрати комплектуючі з широкого спектру моделей та укомплектувати систему поливу під ключ обладнанням Hunter (США).
Якщо Ви є власником заміського будинку, який шукає найкращий варіант автоматичного поливу для свого ландшафту, то вибір комплектуючих компанії Hunter (США) – це гарантія неперевершеної якості та доступної ціни.