X-CORE

X-CORE

Простий пульт керування для невеликої приватної присадибної ділянки тепер з можливістю «розумного» керування за допомогою датчика Solar Sync.

X-Core – чудове рішення для приватних присадибних ділянок завдяки його простоті налаштування. Керує до 8 зон, має 3 програми з 4-ма часом запуску для кожної.

 

Якщо ви підключите революційний датчик погоди Solar Sync ET, X-Core перетвориться на «розумний» пульт керування. З цим поліпшенням X-Core зможе сам регулювати тривалість поливу залежно від погодних даних, що отримуються з датчика. X-Core також сумісний із дистанційними пультами керування Hunter, які дають можливість керувати поливом на відстані. Монтаж, використання та обслуговування є ключовими якостями цього пульта управління, які є наслідком надійного та ефективного дизайну X-Core.

ОПИС СПЕЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ

ПАМ'ЯТЬ EASY RETRIEVE

Ця програма, що настроюється вручну, робить резервне копіювання розкладу та налаштувань пульта управління в резервній пам'яті. Завдяки цьому розклад поливу можна відновити швидко і точно в будь-який час. За допомогою цієї функції налаштування пульта керування можна спокійно відновлювати з пам'яті за бажанням або, наприклад, на початку нового сезону.

ПРОГРАМОВАНА ВІДМІННЯ ПОЛИВУ

Користувач визначає кількість днів, протягом яких пульт керування перебуватиме в режимі очікування, після чого автоматично відновить полив у звичайному режимі. Завдяки цьому полив не буде проводитися в період опадів, але потім автоматично відновиться, при цьому повторне програмування пульта управління не потрібно. Пульт керування відображає кількість днів, що залишилися до відновлення поливу.

QUICK CHECK

Ця функція дозволяє провести оперативну діагностику проблем у проведенні клапанів одним натисканням кнопки. Вона визначає місце розриву ланцюга і показує на дисплеї напис ERR (Помилка) навпроти номера несправної зони.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНА ПАМ'ЯТЬ

Ця функція є захистом від ненадійних джерел живлення, зберігаючи в пам'яті поточний час, день тижня та налаштування програм.

АВТОМАТИЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОТКИХ Замикань

Автоматичний захист від коротких замикань – це функція, яка має всі пульти керування Hunter з живленням від електромережі. Ця функція самостійно виявляє несправності, пов'язані, зазвичай, з електропроводкою чи фізичним ушкодженням. Робота програми поливу зони, в якій відбулося коротке замикання, припиняється, при цьому вода продовжує надходити до справних зон. Відсутність переривників у внутрішній електричній схемі дозволяє не припиняти полив усієї системи, незважаючи на несправність окремих зон.

СЕЗОННА ШКАЛА: ЗАГАЛЬНА АБО АВТОМАТИЧНА оновлювана C SOLAR SYNC

Ця функція дозволяє зробити швидке налаштування часу поливу за допомогою відсоткової шкали. У спеку сезонну шкалу можна встановити на 100%. Якщо погодні умови дозволяють витрачати менше води, то шкалу можна опустити (наприклад, до 50%), що зменшить час роботи без необхідності налаштування кожної окремо взятої зони.

Hunter пропонує два способи використання сезонної шкали для економії води:

Загальний: Налаштування значень сезонної шкали на всіх програмах пульта керування

ВІДСРОЧКА ПОЛИВУ МІЖ ЗОНАМИ

За допомогою пульта управління можна встановити час відстрочення початку поливу між будь-якими двома послідовними зонами. Час затримки варіюється від кількох секунд, щоб дати можливість закритися повільним клапанам, до значно більших періодів часу, за які резервуари або інші ємності встигнуть наповнитися.

ДАТЧИКИ, що ПРОГРАМУЮТЬСЯ

Користувач має можливість налаштувати, які програми чи зони повинні вимикатися у разі отримання особливого сигналу датчика. Інші зони або програми продовжуватимуть працювати в нормальному режимі.

 

 

 

 

 

 

mtab x core 00 indoor

Монтується поза приміщенням

висота: 16,5 cm

ширина: 14,6 cm

глибина: 5 cm

 

image234765

Монтується у приміщенні

висота: 22cm

ширина: 17,5 cm

глибина: 9,5 cm

ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Пераметри первинної обмотки трансформатора: 120 В перем. струму
  або 230/240 У перем. струму (міжнародна модель)
 • Пераметри вторинної обмотки трансформатора (24 В перем. струму): 1 A
 • Вихідні параметри пульта станції (24 В перем. струму): 0,56 А
 • Вихідні параметри для підключення насоса/головного клапана
  (24 В перем. струму): 0,28 A
 • Входи для датчиків: 1
 • Робоча температура: –18—66º C
СЕРТИФІКАТИ
 • CE, UL, cUL, C-tick, FCC

Leave a comment

You are commenting as guest.