PRO-C

PRO-C

Окрім величезної кількості просунутих функцій пульта управління для приватних присадибних ділянок, модульна конструкція Pro-C надає можливість зміни кількості зон за потреби у будь-який момент (від 3 до 15). Таким чином, збільшити кількість зон можна не змінюючи пульт, а просто встановивши модулі розширення. Це надає додаткові переваги складування, т.к. тепер підряднику потрібен лише пульт та модулі до нього. Однак модульне розширення – це не все, що даний пульт управління має у своєму арсеналі. Крім того, він сумісний з датчиком Solar Sync ET Hunter. З установкою революційного датчика погоди Solar Sync, Pro-C стає "розумним пультом управління" і регулює час поливу виходячи з локальних вимірювань погоди. Також Pro-C сумісний з пультами дистанційного керування Hunter для швидкої, бездротової активації автоматичного поливу.

Апгрейд для керування системою освітлення (Парт-номер 526205)

Тепер у пульті Pro-C передбачена можливість керування системою освітлення. Додатково встановлена ​​опція дозволяє керувати трьома трансформаторами системи освітлення за допомогою трьох нових програм (L1, L2, L3). Налаштувати програму освітлення на пульті керування Pro-C так само просто, як програму автоматичного поливу.

ОПИС СПЕЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ

ПАМ'ЯТЬ EASY RETRIEVE

Ця програма, що настроюється вручну, робить резервне копіювання розкладу та налаштувань пульта управління в резервній пам'яті. Завдяки цьому розклад поливу можна відновити швидко і точно в будь-який час. За допомогою цієї функції налаштування пульта керування можна спокійно відновлювати з пам'яті за бажанням або, наприклад, на початку нового сезону.

ПРОГРАМОВАНА ВІДМІННЯ ПОЛИВУ

За допомогою пульта управління можна встановити час відстрочення початку поливу між будь-якими двома послідовними зонами. Час затримки варіюється від кількох секунд, щоб дати можливість закритися повільним клапанам, до значно більших періодів часу, за які резервуари або інші ємності встигнуть наповнитися.

QUICK CHECK

Ця функція дозволяє провести оперативну діагностику проблем у проведенні клапанів одним натисканням кнопки. Вона визначає місце розриву ланцюга і показує на дисплеї напис ERR (Помилка) навпроти номера несправної зони.

АВТОМАТИЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОТКИХ Замикань

Автоматичний захист від коротких замикань – це функція, яка має всі пульти керування Hunter з живленням від електромережі. Ця функція самостійно виявляє несправності, пов'язані, зазвичай, з електропроводкою чи фізичним ушкодженням. Робота програми поливу зони, в якій відбулося коротке замикання, припиняється, при цьому вода продовжує надходити до справних зон. Відсутність переривників у внутрішній електричній схемі дозволяє не припиняти полив усієї системи, незважаючи на несправність окремих зон.

 

СЕЗОННА ШКАЛА: ЗАГАЛЬНА АБО АВТОМАТИЧНА оновлювана C SOLAR SYNC

Ця функція дозволяє зробити швидке налаштування часу поливу за допомогою відсоткової шкали. У спеку сезонну шкалу можна встановити на 100%. Якщо погодні умови дозволяють витрачати менше води, то шкалу можна опустити (наприклад, до 50%), що зменшить час роботи без необхідності налаштування кожної окремо взятої зони.

Hunter пропонує два способи використання сезонної шкали з метою економії води:

Загальний: Налаштування значень сезонної шкали на всіх програмах пульта керування

Щоденний: Після підключення датчика Solar Sync ET, пульт керування набуває можливості автоматично коригувати налаштування в залежності від місцевих погодних умов. Відстрочення поливу між зонами

За допомогою пульта управління можна встановити час відстрочення початку поливу між будь-якими двома послідовними зонами. Час затримки варіюється від кількох секунд, щоб дати можливість закритися повільним клапанам, до значно більших періодів часу, за які резервуари або інші ємності встигнуть наповнитися.

ДАТЧИКИ, що ПРОГРАМУЮТЬСЯ

Користувач має можливість налаштувати, які програми чи зони повинні вимикатися у разі отримання особливого сигналу датчика. Інші зони або програми продовжуватимуть працювати в нормальному режимі.

ДНІ БЕЗ ПОЛИВУ

Можна заздалегідь запрограмувати вимкнення поливу у певний день (дні) тижня, щоб полив не виконувався незалежно від налаштувань програми. Наприклад, якщо садівник стриже галявину по суботах, функція дня без поливу дозволяє встановити значення Off, щоб полив не виконувався цього дня тижня.

 

 

PCC 6

PCC-6

висота:ширина:21.5 cm
10,9 cm

PCC 12

PCC-12

висота:ширина:21.5 cm
10,9 cm

PCmodul

PC модульний

висота:ширина:21.5 cm
10,9 cm

ModulRas

Модульне розширення

Електричні характеристики

  • Вхідна потужність трансформатора: 120 В перем. струму або 230/240 перем. струму (міжнародна модель)
  • Вихідна потужність трансформатора (24 В перем. струму): 1 А
  • Вихідна потужність станції (24 В перем. струму): 0,56 А
  • Вихідна потужність насоса/головного клапана (24 В перем. струму): 0, 28 А
  • Входи для датчиків: 1
  • Робоча температура: від -18ºС до 66ºС
Сертифікати
  • CE, UL, cUL, C-tick, FCC

Leave a comment

You are commenting as guest.