ICC2

ICC2

Контролер ICC2 – це простий, надійний та недорогий інструмент для комерційних систем зрошення

 

Опис

Високоякісний, простий в експлуатації та недорогий контролер ICC2 для комерційних систем зрошення, як і його відомий попередник, приємно здивує Вас своєю роботою. Контролер ICC2 простий у програмуванні, що є невід'ємною рисою продукції Hunter, має зручний дисплей з підсвічуванням, який добре видно при будь-якому освітленні, і мова інтерфейсу, що настроюється. Він створений для керування великими проєктами, має до 54 станцій та всі необхідні характеристики для поливу великих територій. Контролер дозволяє скорочувати час поливу за рахунок одночасної роботи двох поливальних станцій. Додайте опційний датчик погоди Solar Sync® для щоденного автоматичного підстроювання з метою економії води. Контролер ICC2 поставляється готовим до встановлення, з налаштованою функцією дистанційного керування, що спрощує обслуговування з пультом Roam Hunter. Контролер Hunter ICC2 постачається в пластмасовому або металевому корпусі для зовнішнього настінного монтажу, корпусом із нержавіючої сталі для настінного монтажу або на пластмасовій опорі.

 

Особливості

 • Кількість станцій: 8–54 (металевий), 8–38 (пластмасовий)

  • Тип: модульний

  • Корпус: пластмасовий, металевий, із нержавіючої сталі, на пластмасовій основі

  • Дисплей з підсвічуванням

  • Незалежні програми: 4

  • Початок поливу на програму: 8

  • Макс. тривалість поливу станції: 12 годин

  • Програми, що працюють одночасно: 2

  • Гарантійний термін: 5 років

 

ОПИС СПЕЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ


ПАМ'ЯТЬ EASY RETRIEVE™

Ця програма, що настроюється вручну, робить резервне копіювання розкладу та налаштувань пульта керування в резервній пам'яті. Завдяки цьому, розклад поливу можна відновити швидко та точно у будь-який час. За допомогою цієї функції налаштування пульта керування можна спокійно відновлювати з пам'яті за бажанням або, наприклад, на початку нового сезону.

 

РУЧНИЙ ЗАПУСК І ПЕРЕМИКАННЯ ЗОН В ОДНЕ НАТИСКАННЯ

Одним натисканням та утриманням кнопки «права стрілка» користувач може запустити роботу або включити тестування будь-якої зони, а також задати час поливу.

ПРОГРАМУЄМО ВІДСТРОЧЕННЯ ПОЛИВУ

Користувач визначає кількість днів, протягом яких пульт керування перебуватиме в режимі очікування, після чого автоматично відновить полив у звичайному режимі. Завдяки цьому полив не проводитиметься в період опадів, але потім автоматично відновиться, при цьому повторне програмування пульта керування не потрібно. Пульт керування відображає кількість днів, що залишилися до відновлення поливу.

 

QUICK CHECK

Ця функція дозволяє провести оперативну діагностику проблем у проводці клапанів одним натисканням кнопки. Вона визначає місце розриву ланцюга та показує на дисплеї напис «ERR» («Помилка») напроти номера несправної зони.

 

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНА ПАМ'ЯТЬ

Ця функція є захистом від ненадійних джерел живлення, зберігаючи в пам'яті поточний час, день тижня та налаштування програм.

 

АВТОМАТИЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОТКИХ ЗАМИКАНЬ

Автоматичний захист від коротких замикань – це функція, яку мають всі пульти керування Hunter з живленням від електромережі. Ця функція самостійно виявляє несправності, пов'язані зазвичай з електропроводкою або фізичним пошкодженням. Робота програми поливу зони, в якій відбулося коротке замикання, припиняється, при цьому вода продовжує надходити до справних зон. Відсутність переривників у внутрішній електричній схемі дозволяє не припиняти полив усієї системи, незважаючи на несправність окремих зон.

 

СЕЗОННА ШКАЛА: ЗАГАЛЬНА АБО АВТОМАТИЧНО ОНОВЛЮВАНА З SOLAR SYNC

Ця функція дозволяє зробити швидке налаштування часу поливу за допомогою відсоткової шкали. У спеку сезонну шкалу можна встановити на 100%. Якщо погодні умови дозволяють витрачати менше води, то шкалу можна опустити (наприклад, до 50%), що зменшить час роботи без необхідності налаштування кожної окремо взятої зони.

Hunter пропонує два способи використання сезонної шкали з метою економії води:

Загальний: Налаштування значень сезонної шкали на всіх програмах пульта керування;

Щоденний: Після підключення датчика Solar Sync ET, пульт керування може автоматично коригувати налаштування залежно від місцевих погодних умов.

 

 

ЦИКЛІЧНІСТЬ І ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ

В основі функції економії води лежить можливість налаштовувати максимальний час роботи для кожної зони та мінімальний час очікування для запобігання перенасиченню ґрунту водою. Оператор визначає час роботи, пульт керування ділить цей час на цикли з періодами очікування, щоб дати можливість воді вбратися. Ця функція налаштовується індивідуально для кожної зони з урахуванням особливостей ґрунту та місцевості.

 

 

ВІДСТРОЧЕННЯ ПОЛИВУ МІЖ ЗОНАМИ

За допомогою пульта керування можна встановити час відстрочення початку поливу між будь-якими двома послідовними зонами. Час затримки варіюється від декількох секунд, щоб дати можливість закритися повільним клапанам, до значно більших періодів часу, за які резервуари або інші ємності встигнуть наповнитися.

 

 

ЛІЧИЛЬНИК ЗАГАЛЬНОЇ ТРИВАЛОСТІ РОБОТИ

Ця функція підсумовує час поливу та вираховує загальну тривалість виконання програми, завдяки чому можна розрахувати загальний цикл поливу. Дану інформацію можна використовувати, у тому числі, для визначення часу доби, коли закінчиться полив.

 

1mtab icc2 controller 2

Пластмасовий

висота: 30 cm
ширина: 35 cm
глубина:13 cm

2mtab icc2 metal controller 2

Металевий
(сірий або нерж. сталь)
 

висота: 41 cm
ширина: 33 cm
глубина:13 cm

 

3mtab icc2 metal pedestal 3

Металевий п'єдестал (сірий або нерж. сталь)

висота: 92 cm
ширина: 29.2 cm
глубина:13 cm

 

4mtab icc2 plastic pedestal 2

Пластиковий п'єдестал

висота: 99 cm
ширина: 61 cm
глубина: 43.2 cm

 

 

5mtab icc2 expansion modules

Модулі розширення

Ці модулі дозволяють розширювати як нові, так і старі версії ICC і включають додаткову захист від перенапруги, з кроком 4, 8 або 22 станцій.

ICC2
 
МодельОпис
I2C-800-PL 8-станційна базова модель, пластмасова, для вулиці, настінне кріплення
I2C-800-M 8-станційна базова модель, металева сірого кольору, для вулиці, настінне кріплення
I2C-800-SS 8-станційна базова модель, нержавіюча сталь, настінне кріплення
I2C-800-PP 8-станційна базова модель, пластмасова основа
ICC-PED Сіра основа для металевого настінного кріплення
ICC-PED-SS Основа із нержавіючої сталі для настінного кріплення із того самого матеріалу
ICC-PWB Факультативна монтажна плата для металевих основ

 

ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Вхідні показники трансформатора: 120/230 В змінного струму, 50/60 Гц

• Вихідні показники трансформатора: 24 В змінного струму, 1,4 A

• Вихідні показники станцій: (24 В змінного струму) 0,56 A

• P/MV (24 В змінного струму): до 0,56 A

• Роз'єми датчиків: 1

• Експлуатаційна температура: від 0°F(-17 °C) до 140°F (60 °C)

 

СЕРТИФІКАТИ

 

CE, UL, c-UL, C-tick, FCC

• Пластмасове настінне кріплення: IP-54

• Настінне металеве кріплення (в тому числі з нержавіючої сталі): IP-55

 

• Пластмасова основа: IP-24

 

Leave a comment

You are commenting as guest.