Hunter

Сторінка знаходиться у розробці

Роторні дощувачі (7)

Компанія Hunter заслуговує на свою репутацію, виробляючи якісні, надійні та інноваційні роторні дощовики, які досі є еталоном для порівняння всіх роторів на ринку. Відстань 5 метрів або 50 метрів, продукція Hunter задовольнить будь-які потреби.виготовленні роторів. У діапазоні від 4,6 до 27,6 Ви можете вибрати роторний дощувач Hunter, який буде відповідати Вашим потребам.

MP Rotator (4)

MP Rotator® - це інноваційне рішення, яке встановило нові стандарти ефективного використання води в поливі різних ландшафтів.

Аксесуари (4)

Hunter виробляє необхідні запчастини та приладдя для покращення та полегшення монтажу системи автоматичного поливу. Ви можете використовувати водонепроникні з'єднувачі проводів, гнучкий шланг FLEXsg та штуцери до нього, шарнірні з'єднання.

Клапани (5)

Електромагнітні клапани – це серце всієї поливної системи, і компанія Hunter розробила найширший асортимент на ринку. Наша продуцькція підходить для будь-яких ситуацій: від низького до високого споживання води, чистої та брудної води, низького та високого тиску. У нас є клапан, який впорається з будь-якими умовами і буде надійно служити довгі роки.

Віялові дощувачі (4)

У спреїв багато назв: статичний дощувач, розбризкувач, зрошувачі - незважаючи на це, спреї є важливою частиною будь-якої системи поливу. Компанія Hunter розробила широкий вибір спреїв, які мають надійність, гнучкість і простоту.

Датчики погоди (6)

Сенсори метеоумов є необхідним компонентом будь-якої системи. Для складних погодних умов Hunter Industries розробили системи «smart control», які включає ET system, сенсори вітру, дощу та заморозків. Завдяки цим компонентам полив стає ефективнішим і витрачає воду економніше

Сопла (4)

Сопла для поливу є ефективним рішенням для точкового поливу невеликих ділянок, доставляючи воду туди, де вона потрібна найбільше. Точність сопел підвищилася в рази за останні роки, компанія Hunter виробляє широкий асортимент регульованих, стаціонарних, спеціальних сопел, а також інноваційний MP Rotator.

Пульти управління (11)

Hunter Indusries виробляє широкий асортимент простих в управлінні та інтелектуальних пультів управління, які допомагають заощаджувати воду та підходять для будь-яких умов. Модульна конструкція пультів Pro-C, I-Core та ACC є еталоном на ринку пультів для поливу.

Централізоване управління (1)

Комплексні системи поливу потребують високого рівня контролю та інформатизації управління. Компанія Hunter розробила програмне рішення для будь-яких ситуацій, яке підходить як для невеликих та простих в управлінні систем, так і для комплексного управління та повного контролю великих територій.

Мікрокрапельний полив (3)

Компанія Hunter зробила свою репутацію на якості, надійності та інноваціям, властивим у низці роторних зливників і продовжує залишатися еталоном при виготовленні роторів. У діапазоні від 4,6 до 27,6 Ви можете вибрати роторний дощувач Hunter, який буде відповідати Вашим потребам.